Universal profile cutterhead set FW04-110/60/30S
Article Nr:FW04-110/60/30S
EAN:48057593954628
Price: CHF 534.60in production
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Masse: | 172 (110) mm x 60 mm |
| Bohrung: | 30 mm |