FW48-140/20/30 Drawer glue joint cutter
Article Nr:FW48-140/20/30
EAN:48057602834756
Price: CHF 199.00in stock
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Durchmesser: | 140 mm |
| Breite: | 20 mm |
| Bohrung: | 30 mm |