FW37-180/4-8/30S adjustable grooving cutter
Article Nr:FW37-180/4-8/30S
EAN:48057601884484
Price: CHF 619.00in production
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Schnitttiefe: | 45 mm |
| Verstellbereich: | 4 - 7,5 mm |
| Durchmesser: | 180 mm |
| Bohrung: | 30 mm |