FW13C-120/60/30A glue joint cutter
Article Nr:FW13C-120/60/30A
EAN:48057599394116
Price: CHF 264.60in stock
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Durchmesser: | 120 mm |
| Arbeitsbreite: | bis 60 mm (8 mm Trapezbreite) |
| Bohrung: | 30 mm |