FW13A-140/50/30A V Glue joint cutter head
Article Nr:FW13A-140/50/30A
EAN:48057597198660
Price: CHF 226.80in stock
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Diameter: | 140 mm |
| Workingwidth: | 50 mm (90-135 at 2-3 cutters) |
| Hole: | 30 mm |