Holzprofi rebating cutter head FW06B-4-150/50/30A
Article Nr:FW06B-4-150/50/30A
EAN:48057594577220
Price: CHF 199.00in stock
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Durchmesser: | 150 mm |
| Breite: | 50 mm |
| Bohrung: | 30 mm |