FW42-100/50/30 Holzprofi rebating cutter head
Article Nr:FW42-100/50/30
EAN:48057602605380
Price: CHF 129.00in stock
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Durchmesser: | 100 mm |
| Breite: | 50 mm |
| Bohrung: | 30 mm |