FW16-120/40/30A counter profile cutter
Article Nr:FW16-120/40/30A
EAN:48057599590724
Price: CHF 253.80in stock
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Durchmesser: | 120 mm |
| Breite: | 40 mm |
| Bohrung: | 30 mm |
| Tiefe: | 12 mm |