FW14A-130/60/30A glue joint cutterhead
Article Nr:FW14A-130/60/30A
EAN:48057599492420
Price: CHF 366.10in production
+ Includes VAT excludes shipping costs
| Durchmesser: | 130 mm |
| Arbeitsbreite: | bis 60 mm (24 mm Trapezbreite) |
| Bohrung: | 30 mm |